Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
luty 2018
N P W Ś C Pt S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

RDS Poznań-Krzyżowniki/Wilda

Zapraszamy Braci z naszego regionu oraz wszystkich chętnych na kolejny, pierwszy w tym roku Poznański Regionalny Dzień Skupienia.

Spotykamy się w najbliższą sobotę - 28 lutego w kościele w Krzyżownikach!!!

Czytaj więcej: RDS Poznań-Krzyżowniki/Wilda

RDS Poznań Krzyżowniki-Smochowice

W dniu 22.11. w naszej parafii pod wez. Im.Maryi odbył się X jubileuszowy RDS dla wspólnot BZ z par. pod.wez. Zmartwychwstania Pańskiego z Wildy i naszej Krzyżownicko-Smochowickiej pararfii. W tym dniu skupienia uczestniczyło nas 28 braci.
RDS ten ropoczeliśmy o godż. 15. Koronką do Miłosiedzia Bożego, przy wystawionym Najświętszym Sakramencie. Adoracja Najświętszego Sakramentu trwała do godz.16.
Nstępnie O.Moderator Tadeusz wygłosił konferencję natemat życia duchowego mężczyznyi wyodrębnionej męskości.

Czytaj więcej: RDS Poznań Krzyżowniki-Smochowice

BZ Poznań-Krzyżowniki: Pielgrzymka po ziemi Świętokrzyskiej i Sandomierskiej

W dniu 07. 11. br. nasz O. Moderator Mariusz i 9-ciu BZ z naszej wspólnoty Smochowicko - Krzyżownickiej, o godż . 13 - wsiedliśmy do samochodów (aż trzech ) i udaliśmy się w kierunku wschodnim austostradą A2. Tak rozpoczeło się nasze pielgrzymowanie po ziemi Świętokrzyskiej i Sandomierskiej.

Czytaj więcej: BZ Poznań-Krzyżowniki: Pielgrzymka po ziemi Świętokrzyskiej i Sandomierskiej

RDS Poznań-Krzyżowniki

Informuję z wielką radością, że w dniu 22.11.br.odbędzie się w naszej parfii pod wez.Im. Maryji, RDS dla Br.Zew. na który serdecznie zpraszam O.Moderatora BZ Prowincji Polskiej Tadeusza. O.Moderatora Adama, O.Moderatora Mariusza, oraz wszystkich Braci z Wspólnt Wildeckiej i Krzyżownicko -Smochowickiej.

Czytaj więcej: RDS Poznań-Krzyżowniki

BZ Poznań-Krzyżowniki: Pielgrzymka do Rzymu

W dniu 27.06. br. godz.4.00. pięciu Br. z naszej Wspólnoty Krzyżownickiej spotkało się na Eucharystii sprawowanej przez naszego O.Moderatora Mariusza w intencjii Br.Władysława - solenizanta. Po Eucharystii wsiedliśmy w samochód marki Volksvagen Multivan i udaliśmy się w kierunku granicy z Niemcami.

Czytaj więcej: BZ Poznań-Krzyżowniki: Pielgrzymka do Rzymu